��� INDIANA GIRLS BASKETBALL FRIDAY | Richmond High School Girls' Basketball | iHigh.com

CONTENTS

SPORTS

RADIO TROY

OTHER

STATE CHAMPIONS

RECORDS & AWARDS

MEDIA

Home » Girls' Basketball News

INDIANA GIRLS BASKETBALL FRIDAY

January 18, 2013
Richmond High School



ALL TIMES EASTERN STANDARD
Angola at Churubusco 6:00 pm   
Bellmont at Homestead 7:45 pm   
Columbia City at DeKalb 7:45 pm   
Columbus North at Bloomington South 7:30 pm   
Decatur Central at Greenwood 6:00 pm   
East Noble at Carroll (Fort Wayne) 7:45 pm   
Eastside at Central Noble 7:30 pm   
Elkhart Central at Mishawaka Marian 7:30 pm   
Elkhart Memorial at Northridge 7:30 pm   
Evansville Mater Dei at Evansville Central 8:30 pm   
Fairfield at Westview 6:00 pm   
Fort Wayne Dwenger at Fort Wayne Northrop 6:00 pm   
Fort Wayne Snider at Fort Wayne Concordia 6:00 pm   
Fort Wayne South at Fort Wayne North 6:00 pm   
Fort Wayne Wayne at Fort Wayne Luers 6:00 pm   
Gary Lighthouse at Hammond Science & Tech 2:00 pm   
Greencastle at Cascade 6:00 pm   
Greenfield-Central at Mount Vernon (Fortville) 7:30 pm   
Guerin Catholic at Brebeuf Jesuit 6:00 pm   
Hammond Gavit at Hammond 8:30 pm   
Hammond Morton at Hammond Clark 7:00 pm   
Highland at Munster 8:30 pm   
Indianapolis Attucks at Indianapolis Manual 6:00 pm   
Indianapolis Ritter at Indianapolis Chatard 7:30 pm   
Jimtown at Goshen 7:30 pm   
Kankakee Valley at Andrean 8:30 pm   
Lake Central at Merrillville 8:30 pm   
Lakewood Park at Fort Wayne Blackhawk 6:00 pm   
LaPorte at Valparaiso 8:30 pm   
Lawrence Central at Franklin Central 7:30 pm   
Lebanon at North Montgomery 6:00 pm   
Michigan City at Crown Point 8:30 pm   
Monrovia at South Putnam 6:00 pm   
Mooresville at Plainfield 6:00 pm   
Muncie Central at Muncie South 6:00 pm   
New Albany at Jeffersonville 7:30 pm   
New Haven at Norwell 7:45 pm   
North Putnam at Cloverdale 6:00 pm   
Northview at South Vermillion 6:00 pm   
Owen Valley at Edgewood 6:00 pm   
Pendleton Heights at Connersville 7:30 pm   
Perry Meridian at Southport 7:30 pm   
Pike at Bloomington North 7:30 pm   
Portage at Chesterton 7:00 pm   
Richmond at Logansport 8:00 pm   
Rock Creek Academy at Cannelton 6:30 pm   
Seton Catholic at Christian Academy (Ohio) 7:30 pm   
Shenandoah at Knightstown 7:30 pm   
West Central at Pioneer 6:00 pm   
Western Boone at Danville 6:00 pm   
Eldorado (Ill.) Tournament
Mount Carmel (Ill.) vs. Harrisburg (Ill.) 6:30 pm   Pool
Porter County Conference Tournament
Washington Twp. vs. Morgan Twp. 7:00 pm   Semifinal
Kouts vs. Boone Grove 8:30 pm   Semifinal
Allie Jean Hale Classic
Lakota Christian (Ohio) vs. Colonial Christian 4:00 pm   Consolation
Suburban Baptist vs. Columbus Christian 5:30 pm   Consolation
Indianapolis Tindley vs. Baptist Academy 7:00 pm   Semifinal
Bloomington Lighthouse vs. Greenwood Christian 8:30 pm   Semifinal
Clerc Classic
Indiana Deaf vs. Fremont Deaf (Calif.) 4:00 pm   Semifinal
Culver Academy Tournament
Lake Forest Academy (Ill.) vs. Culver Academy 6:00 pm   First round
Fort Wayne Canterbury vs. Western Reserve (Ohio) 8:00 pm   First round

Tags Richmond High School • Publisher
Rate This Article
Thanks for rating this article!
Share This Article  
Facebook
Google
» Be the first to leave a comment
Comments (0)

Announcements


Partner